بازسازی سیستم کنترل توربین

بازسازی سیستم کنترل توربین

راهکارهای بهینه سیستم کنترل برای توربین‌های موجود، موتورهای رفت و برگشتی و تجهیزات مربوطه خدماتی است که شرکت پارس‌جهد در این زمینه به مشتریان خود ارائه می‌دهد. چالش ما ارائه راه‌حل‌های اختصاصی با استفاده از تجهیزات تولیدکنندگان معتبر است به همراه بهره‌مندی از دانش متمرکز، تجربه عالی و راه حل‌های مستقل کاربردی است.

راه‌حل‌های کنترل سفارشی برای سیستم‌های توربین موجود

شرکت پارس‌جهد دارای صلاحیت کلیدی در سیستم‌های کنترل توربین‌های گازی، موتورهای رفت و برگشتی، توربین‌های بخار، سیستم‌های کنترل ایستگاه و سیستم‌های مدیریت توان است. این امر شامل طیف کاملی از مشخصات، طراحی نرم‌افزار و سخت‌افزار، خرید قطعات، تست داخلی و در محل، قرارداد فرعی و نظارت برای ساخت و ساز در محل، راه‌اندازی، تحویل، آموزش و پشتیبانی مشتری می‌شود.

افزایش عملکرد و طول عمر سیستم کنترل

سیستم‌های کنترل سریع‌تر از تجهیزاتی که کنترل می‌کنند، فرسوده می‌شوند. پیشرفت‌های سریع در الکترونیک و نرم افزار، قانع‌کننده‌ترین دلیل برای این امر است. مقاوم‌سازی یک سیستم کنترل قدیمی به نصب کارآمدتر، دقیق‌تر و قابل اعتمادتر می‌انجامد و توام با کاهش هزینه‌ها، اطلاعات بیشتر و بهتری در مورد عملکرد نصب ارائه می‌دهد. این امر سبب می‌شود که تجهیزات در محدوده نامی خود کار کنند و بدون تحت تاثیر قرارگرفتن عمرشان، عملکرد کلی سیستم افزایش یابد.

هیچ صنعت مرتبطی یافت نشد.
هیچ شرکت مرتبطی یافت نشد.
هیچ پروژه‌ای یافت نشد.