سازمان

سازمان

پارس‌جهد در یک نگاه

گروه صنعتی پارس‌جهد، متشکل از دپارتمان‌ها و بخش‌های مختلفی ست که هر یک بخشی از مسائل صنعت را پوشش می‌دهند و تیم، اهداف و مقاصد مختص به خود را دارند. ما همواره بر آن بودیم تا با حفظ فرهنگ سازمانی، بر تنوع و تکثر تاکید کرده و پذیرای نگاه‌های گوناگون و متنوع باشیم. از آن مفتخریم که در طول بیش از ۲۷ سال فعالیت خود، همواره بر رشد فردی و تیمی تاکید داشته‌ایم و نتیجه‌ی فضای صمیمانه و کار تیمی خود را در دستاوردهای پروژه‌ها و محصولات خود مشاهده نموده‌ایم. امروز پارس‌جهد از گذشته بزرگ‌تر است و محصولاتش از گذشته وسیع‌تر و خدمات مهندسی‌اش پربارتر هستند و همه این‌ها را مدیون تلاش تک تک اعضای این تیم بزرگ هستیم.

شرکت پارس‌جهد با داشتن دفاتر در نقاط مختلف دنیا (چین، مالزی و آلمان) شرکتی بین‌المللی‌ست. ما با داشتن شبکه‌ای جهانی بر تجارت حرفه‌ای تاکید ورزیده و به دنبال برآورده کردن نیاز مشتریان خود با تمام ابزارهای موجود هستیم. دفاتر ما در اقصی نقاط جهان به ما اجازه‌ی فعالیت در بازارهای بین‌المللی و تامین بهترین کالا و متریال خام را می‌دهد و این یکی از نقاط قوت ماست، که همواره از بهترین و معتبرترین تامین‌کنندگان داخلی و خارجی مواد اولیه خود را تهیه کرده‌ایم. گروه پارس‌جهد با داشتن دو کارخانه در نزدیکی شهر اراک در استان مرکزی، و دو مجموعه دفتر در شهر تهران فرآیند تولید و تجمیع محصولات و خدمات مهندسی خود را پیگیری می‌نماید.

بخش‌ها و دپارتمان‌ها

پارس‌جهد اکنون به اندازه‌ای بزرگ شده است که شناخت کامل آن نیازمند شناخت تک تک بخش‌های تشکیل‌دهنده‌اش است. هرکدام از این واحدها و بخش‌ها با توجه به حیطه کاری و تخصص، خدمات و محصولات متفاوتی ارائه می‌کنند و هر کدام تیم مختص به خود را دارند.

ابزاردقیق

بخش اصلی پارس‌جهد، بخش ابزاردقیق است. این بخش که به طراحی، مهندسی و تولید تجهیزات ابزار دقیق می‌پردازد، خود از واحدهای مختلف تشکیل شده است. واحدهای مهندسی، کنترل کیفیت، تولید، بازرگانی و فروش از جمله این واحدها هستند. در این بخش از پارس‌جهد محصولات تولیدی و برخی محصولات تامین‌شده برای پکیج‌های ابزاردقیق ارائه می‌شوند. این بخش متشکل از کارکنان فنی ماهر و مهندسان مجربی ست که در واحدهای مختلف مشغول به کار هستند.

واحد تحقیق‌وتوسعه

واحد تحقیق‌وتوسعه متشکل از متخصصین و مهندسین حوزه‌های الکترونیک، مکانیک، مکاترونیک، کامپیوتر و متالورژی بوده و بر روی محصولات جدید متمرکز است. این واحد که خود از دو بخش ابزاردقیق و اتوماسیون تشکیل شده است، به ایجاد و گسترش محصولات و راهکارها در هر دو حوزه می‌پردازد. محصولات بسیاری نظیر فلوالمنت‌ها و گیج‌های فشار، سطح و دما توسط این واحد طراحی و تولید شده‌اند و راهکارهایی نظیر شبیه‌سازی سیستم کنترل درایوهای سنگین و کنترل حرکت موتورها در دست انجام هستند.

واحد اتوماسیون

بخش اتوماسیون پارس‌جهد به ارائه خدمات مهندسی و فنی در زمینه راهکارهای اتوماسیون می‌پردازد. این واحد با داشتن تجارب فراوان در زمینه سیستم‌های PLC, DCS, ESD و F&G می‌تواند مشتریان صنایع مختلف را در جهت نوسازی، طراحی، خرید، تجمیع و حمل سیستم‌های اتوماسیون یاری دهد.

واحد برق و درایو

در بخش برق و درایو راهکارهای مهندسی سیستم‌های یکپارچه کنترل و قدرت، سیستم‌های ولتاژ پایین و متوسط موتور و درایو برای عملکردهای گوناگون و طراحی، مهندسی، تامین و اجرای مبدل‌های قدرت و اینورترها ارائه می‌گردد. این بخش متشکل از مهندسان برق و الکترونیک، قادر است مشتریان حوزه‌های مختلف را در زمینه راهکارهای مذکور خدمات‌رسانی کند.

واحد فرآیند

در این بخش شرکت پارس‌جهد به ارائه‌ی راهکارهای فرآیندی و تجمیع پکیج‌ها می‌پردازیم. این بخش متشکل از مهندسین فرآیند و شیمی بوده و فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشد.

نفرات و کارکنان

پارس‌جهد یک تیم بزرگ است که برای ورود به آن، نفرات می‌بایست از ملزومات فنی و تخصصی کافی برخوردار باشند. در پارس‌جهد همواره تاکید بر رشد و یادگیری حین کار است و فرهنگ سازمانی ما به افزایش مهارت‌ها و دانش نفرات در حین کار تاکید دارد. بخش بزرگی از کارکنان پارس‌جهد تحصیل کرده مقاطع تحصیلی تکمیلی هستند و همه نیروهای پارس‌جهد در حیطه‌ی خود تخصص و مهارت بالایی دارند.

راهبری

راهبری

پیام مدیریت

پیام مدیریت

افتخارات

افتخارات

گواهی‌نامه‌ها

گواهی‌نامه‌ها

شرکای تجاری

شرکای تجاری

انجمن‌ها

انجمن‌ها

فرصت‌های شغلی

فرصت‌های شغلی