پکیج راه‌اندازی بارهای صنعتی

پکیج راه‌اندازی بارهای صنعتی

مجموعه‌ای جامع از درایوهای سرعت متغیر، موتورها، کوپلینگ‌ها و گیربکس‌ها تقریباً برای هر صنعت و زمینه کاربردی، بالاترین استانداردهای عملکرد و الزامات کیفیت را برآورده می‌کند. اجزاء کاملاً هماهنگ هستند و می‌توانند هم به عنوان یک سیستم استاندارد و هم به عنوان یک راه حل سفارشی برای رفع نیازهای صنعت شما استفاده شوند. ما با ترکیب تخصص در فناوری درایو و دانش جامع صنعت، راه حل‌های کاملاً یکپارچه و ویژه‌ای را ارائه می‌دهیم. چنانچه در حال برنامه ریزی پروژه‌ای با درایوهای سرعت متغیر و یا دیگر سیستم‌های بهره‌وری انرژی هستید با ما در تماس باشید. ما میتوانیم تمامی هزینه‌های سیستم برنامه‌ریزی‌ شده را در مدت زمانی که خدمات ارائه میدهد، برآورد کنیم.

درایوهای سرعت متغیر

امروزه بهره‌وری، بازده و صرفه‌جویی در انرژی، مهمترین نکته مورد بحث است. بهبود بازده، و در عین حال مصرف انرژی کمتر و کاهش هزینه‌ها از عوامل مهم به شمار می‌رود. درایوهای سرعت متغیر، که به عنوان درایوهای فرکانس متغیر نیز شناخته می‌شوند، تمامی این ویژگی‌ها را دارد و علاوه بر این، طول عمر تجهیزات را افزایش داده و نیاز به تعمیر و نگهداری را کاهش می‌دهد.
درایوهای سرعت متغیر کارآمدترین روش برای کنترل جریان هستند. از آنجا که درایوها سرعت موتور را با توجه به درخواست واقعی به طور مستقیم کنترل می‌کنند، تطبیقی کارآمدتر با نیازهای واقعی سیستم به سادگی قابل دسترس است، صرفه‌جویی در مصرف انرژی وکاهش فشار وارده بر سیستم از جمله مزایای دیگر است.
با استفاده از روش‌های راه‌اندازی تک سرعت، موتورها با سرعت بالا شروع به کار می‌کنند و به سادگی در ابتدای شروع کار در معرض گشتاور و جریان بالا قرار می‌گیرند. جریان در ابتدای راه اندازی میتواند تا 10 برابر جریان بار کامل باشد. جریان زیاد هنگام آغاز به کار باعث گرمای زیاد موتور میشود که به همراه فشار مکانیکی طول عمر موتور را کاهش می‌دهد. حال آنکه اگر موتورAC در حین کار به طور مداوم نیاز به حداکثر سرعت نداشته باشد، انرژی را می‌توان با کنترل موتور توسط درایو سرعت متغیر ذخیره کرد. به این ترتیب، به جای اینکه موتور در همه زمان‌ها با حداکثر سرعت کار کند، سرعت آن می‌تواند با نیازهای مراحل مختلف تطبیق داده شود.

الکترو موتور

شرکت پارس‌جهد قادر به تامین انواع موتورهای الکتریکی ولتاژ متوسط و ولتاژ پایین اعم از موتورهای القایی، رتور سیم‌پیچی شده، سنکرون، آهنربای دائم، موتورهای ضد انفجار، موتورهای DC و سروو موتورها از برندهای معتبر همراه با طیف کامل آپشن‌ها، در صنایع مختلف میباشد. چنانچه در انتخاب نوع الکتروموتور خود، توان و یا سایر ویژگی‌های آن به مشاوره نیاز دارید، متخصصین گروه صنعتی پارس‌جهد آماده ارائه خدمات مشاوره فنی برای شما هستند.

گیربکس

گیربکس‌ها به منظور کاهش سرعت و افزایش گشتاور از تجهیزات کاربردی در همه صنایع هستند. آنها را بین محرک اصلی (به عنوان مثال: موتورالکتریکی، گاز، دیزل یا موتور بخار و…) و تجهیزات محرک (نوار نقاله، آسیاب، ماشین های کاغذ، آسانسور، پیچ، همزن و …) پیدا خواهید کرد.
گیربکس صنعتی به عنوان ماشینی برای اکثر پیشرانه‌ها تعریف می‌شود که به عمر قابل اعتماد و ضریب ایمنی نیاز دارند و سرعت خط گام چرخ دنده‌ها به کمتر از 25 متر بر ثانیه محدود می‌شود. برخلاف گیربکس‌های تولید انبوه که برای یک وظیفه خاص و تحت فشار تا حد مجاز، یا برای سرعت‌های بسیار بالا و … طراحی شده‌اند، به عنوان مثال گیربکس خودرو، هوافضا، دریایی.

کوپلینگ

کوپلینگ وسیله‌ای است که برای اتصال دو شفت به یکدیگر و انتقال نیرو بین آنها استفاده می‌شود. کوپلینگ‌ها با توجه به دقت تراز و گشتاور مورد نیاز صلب یا انعطاف‌پذیر هستند.

هیچ صنعت مرتبطی یافت نشد.
هیچ شرکت مرتبطی یافت نشد.
هیچ پروژه‌ای یافت نشد.