سیستم‌های آنالیزگر دودکش

سیستم‌های آنالیزگر دودکش

آنالیز گازهای دودکش نقش کلیدی در بهینه‌سازی نسبت سوخت به هوا در فرآیند احتراق دارد. به منظور کاهش هزینه‌ها و افزایش راندمان، سیستم‌های پایش گاز برای اندازه‌گیری‌های آنلاین و مستمر اجرا می‌شود. با اندازه‌گیری مقدار اکسیژن اضافی (O2) و یا مونوکسید کربن (CO) در گازهای دودکش حاصل از احتراق، اپراتورهای نیروگاه می‌توانند با بهترین راندمان حرارتی، کمترین NOX کار کنند و همچنین کمترین مقدار گاز گلخانه‌ای را تولید کنند. نه تنها به عنوان یک وسیله اقتصادی حیاتی، بلکه به عنوان تجهیزات ضروری زیست محیطی سیستم‌های مانیتورینگ بر گازهای دودکش استفاده می‌شود. همچنین مهم است که اطمینان حاصل شود که محدوده انتشار گازهای آلاینده در محدوده و مطابق با مقررات موجود باقی می‌ماند و ایمنی محل کار شما تضمین می‌شود.

مهندسان پارس‌جهد می‌توانند راه‌حل بهینه و مناسب را از یک دستگاه واحد تا راه حل های یکپارچه برای تجزیه و تحلیل گاز فرآیند و گازهای دودکش مداوم ارائه دهند. ما به عنوان یک ادغام‌کننده سیستم با تجربه، سیستم‌ها و راه‌حل‌هایی را برای تجزیه و تحلیل گاز دود، اندازه‌گیری همزمان اجزا و پارامترهای مختلف، سیستم سوئیچینگ نمونه و موارد دیگر ارائه می‌دهیم.
تیم پارس‌جهد طیف کاملی از راه‌حل‌های تجزیه و تحلیل گاز را با ادغام تجهیزات نمونه‌گیری و تهویه گاز با فناوری پیشرفته از برندهای معروف از جمله Ankersmid-Sampling ارائه می‌دهد.

محصولات و راه حل‌های ارائه‌شده را می‌توان برای موارد زیر مناسب کرد:

  • مشعل‌ها و کوره‌های صنعتی
  • بویلرهای صنعتی
  • توربین‌های گازی
  • سیستم‌های فرآیند حرارتی
  • موتورهای ثابت صنعتی
هیچ صنعت مرتبطی یافت نشد.
هیچ شرکت مرتبطی یافت نشد.
هیچ پروژه‌ای یافت نشد.