کاغذ

کاغذ

صنعت کاغذ از صنایع دیرینه کشور ماست و شرکت پارس‌جهد توانایی ارائه راهکارهای متعدد جهت اتوماتیزه‌کردن این صنعت را دارا می‌باشد. وقت آن رسیده است که صنایع گوناگون نظیر تولید کاغذ، به سمت اتوماتیزه شدن و توسعه پایدار حرکت کنند.

گروه صنعتی پارس‌جهد که توسعه پایدار را یکی از ارزش‌های اساسی خود می‌داند، قادر است با اتوماسیون و هوشمندسازی فرآیندهای مختلف گامی مثبت در این راستا بردارد.
از سیستم‌های کنترل پیشرفته گرفته تا تجهیزات مانیتورینگ و اندازه‌گیری، گروه پارس‌جهد دانش و تجربه چندین ساله خود در صنایع پیشرو کشور را به صنعت کاغذ سازی آورده است تا با ارائه راه‌کارهایی در کلاس جهانی، به افزایش بهره‌وری واحدهای تولیدی در این صنعت کمک کند.

تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق:

اندازه‌گیری پارامترهای حیاتی در بخش‌های مختلف صنعت کاغذسازی در اتوماسیون صنعتی این واحدها ضروری است. پارس‌جهد با ارائه تجهیزات ابزاردقیق، می‌تواند تولیدکنندگان و فعالین در زمینه کاغذ را در اندازه‌گیری پارامترهای فرآیندی نظیر دما و فشار یاری کند. محصولات پارس‌جهد برای اندازه‌گیری دما و فشار، جریان و سطح سیال تولیدشده و با توجه به فرآیندهای گوناگون ارائه می‌شوند.

راهکارهای کنترل و اتوماسیون:

گروه پارس‌جهد با سال‌ها تجربه در بخش اتوماسیون و کنترل، قادر به ارائه راهکارهای مختلف در زمینه‌های متفاوت است. با بهره‌گیری از توان مهندسی و تجربه‌ی صنعتی، شرکت پارس‌جهد قادر است راهکارهای اتوماسیون خود را برای بخش‌های مختلف صنعت پتروشیمی اجرایی کند. از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سیستم‌های ESD /DCS واحدهای کنترل بویلر، واحدهای ریکاوری شیمیایی، واحدهای تولید پالپ و…
 • نوسازی و بهینه‌سازی سیستم کنترل، ابزاردقیق، پکیج سوخت، سیستم پایش لرزش و حفاظت سرعت توربین‌های گازی و سیستم‌های آنتی‌سرج کمپرسورها، سیستم تحریک ژنراتور و تلمبه‌های نفت
 • مهندسی، خرید، اجرا، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های کنترل برق‌رسانی و توزیع واحدهای فرآیندی گوناگون
 • خدمات مهندسی و تولید مدارک مهندسی بخش کنترل و ابزار، Logic Diagram و…

راهکارهای برق و درایو:

 • طراحی و مهندسی سیستم‌های یکپارچه کنترل و قدرت
 • طراحی و اجرای سیستم‌های جبران‌ساز توان راکتیو STATCOM
 • طراحی و اجرای سیستم‌های ولتاژ پایین و ولتاژ متوسط موتور و درایو
 • طراحی، مهندسی، تامین و اجرای کلیدهای پست، رله و حفاظت وVFD-transformer با رعایت ملاحظات هارمونیکی
 • طراحی، مهندسی، تامین و اجرای مبدل‌های قدرت و اینورترها
 • سایزینگ، خرید و اجرای موتور، ژنراتور، گیربکس و کوپلینگ‌ها از برندهای معتبر
 • بازسازی و نوسازی سیستم‌های قدیمی درایوهای الکتریکی و مکانیکی و تعمیرات به‌روز رسانی درایوهای سنگین
 • اولویت‌دادن به بهینه‌سازی مصرف انرژی در طراحی‌های محوله

بهبود کیفیت هوا:

سیستم‌های پایش آلاینده‌های هوا یا FGMS ارائه‌شده توسط پارس‌جهد، رد پای محیط زیستی واحدهای صنعتی کاغذ را کاهش‌داده و به پایش آلاینده‌ها در واحدهای گوناگون کمک می‌کند.

تامین و تدارکات پروژه‌ها:

توانایی پارس‌جهد در تدارک پکیج‌ها و تجهیزات از سازندگان مطرح بین‌المللی، این امکان را فراهم می‌کند که پیچیده‌ترین نیازها را در این صنعت در کوتاه‌ترین زمان ممکن تامین کند.
گروه صنعتی پارس‌جهد با سال‌ها تجربه در طراحی، تامین و اجرای راهکارهای مهندسی، قادر به ارائه راهکار متناسب با چالش‌های گوناگون در این صنعت می‌باشد.

هیچ پروژه‌ای یافت نشد.
هیچ شرکت مرتبطی یافت نشد.
هیچ محصول مرتبطی یافت نشد.
هیچ راهکار مرتبطی یافت نشد.
هیچ سرویس مرتبطی یافت نشد.