بندر و کشتی

بندر و کشتی

از مهم‌ترین مسائل موجود در زمینه بنادر، ارائه راه‌حل‌های چرخه عمر مناسب برای بهینه‌سازی عملکرد، طول عمر و ایمنی تجهیزاتی نظیر جرثقیل‌ها است. برای افزایش بهره‌وری و بازدهی سیستم‌ها، مدرنیزاسیون و نوسازی آنها می‌بایست در دستور کار قرار گیرد، این نوسازی در نهایت به افزایش طول عمر، افزایش بازدهی و ایمنی آن منجر خواهد شد.

جرثقیل‌ها به عنوان یکی از مهم‌ترین تجهیزات بنادر از اهمیت بسزایی برخوردارند، ما در گروه صنعتی پارس‌جهد، بر اهمیت عملکرد جرثقیل‌ها واقفیم و با ارائه خدمات گوناگون قادر به بهینه‌سازی عملکرد این تجهیزات هستیم. گروه صنعتی پارس‌جهد، با سابقه‌ی چندین پروژه در عرصه‌ی بنادر، قادر به ارائه‌ی راهکارهای متناسب با نیاز مشتریان در زمینه‌های مختلف در این حیطه است. بخشی از خدمات قابل ارائه ما در صنعت بنادر از این قرار است:

مدرن‌سازی و رتروفیت جرثقیل‌ها:

گروه پارس‌جهد یکی از شرکت‌های متخصص در زمینه اجرای پروژه‌های رتروفیت و نوسازی جرثقیل‌ها است. طی این پروژه‌ها بازدهی انرژی بهینه‌شده و سیستم جرثقیل با تجهیز شدن به تکنولوژی‌های اتوماسیون، سیستم‌های Anti-Collision و سیستم‌های مدیریت بار Load Management نوسازی می‌شود. در انتها نه تنها بازدهی و عملکرد جرثقیل طی این فرآیند افزایش می‌یابد بلکه ایمنی آنها نیز تحت تاثیر این نوسازی قرار می‌گیرد و جرثقیل با طول عمر بیشتر و عملکردی ایمن، به چرخه‌ی فعالیت های بندر افزوده می‌شود.

طراحی، نصب و تجمیع سیستم‌های کنترل:

سیستم‌های اتوماسیون از جمله ESD، DCS وSCADA با هدف بهره‌وری انرژی و بهینه‌سازی عملکرد فرآیندهای تعریف‌شده ارائه می‌شوند. متخصصان ما در پارس‌جهد، با مهندسی، تجمیع و راه‌اندازی این سیستم‌ها از اتوماتیزه‌شدن فرآیندها در زمینه بنادر اطمینان حاصل می‌کنند.

طراحی و مهندسی سیستم‌های برق:

با داشتن سال‌ها تجربه، پارس‌جهد قادر است سیستم‌های کنترل برق نظیر STATCOM را پیاده‌سازی کند. به علاوه درایوهای ولتاژ پایین و ولتاژ متوسط، ترانسفورمرهای VFD، سوییچ، رله و سیستم‌های حفاظت قابل ارائه متناسب با درخواست می‌باشند.

تدارکات و تامین تجهیزات:

گروه پارس‌جهد امکانات وسیعی برای ارائه و تامین انواع تجهیزات و قطعات از برندهای مطرح بین‌المللی دارا می‌باشد. از این دست می‌توان به برندهای معتبری نظیر زیمنس، و فلندر اشاره کرد. تجهیزات مختلف در زمینه‌های مختلف مطابق با استانداردهای بین‌المللی از برترین برندهای جهانی قابل تامین می‌باشند.

مدرن‌سازی سیستم‌های هندلینگ:‌

ارائه و مدرن‌سازی سیستم‌های هندلینگ از جمله جرثقیل‌های بزرگ از جمله دیگر خدماتی است که در زمینه‌ی بنادر قابل ارائه است. تیم ما می‌تواند با ارزیابی سیستم‌های موجود مشتری، پیشنهادات خود را جهت بهبود سیستم ارائه دهد و با اجرای راهکارهای اتوماسیون، فرآیندهای هندلینگ را بهینه کند.

هیچ پروژه‌ای یافت نشد.
هیچ شرکت مرتبطی یافت نشد.
هیچ محصول مرتبطی یافت نشد.
هیچ راهکار مرتبطی یافت نشد.
هیچ سرویس مرتبطی یافت نشد.