کشاورزی

کشاورزی

با رشد جمعیت جهان و پیشرفت تکنولوژی در زمینه‌های مختلف، صنعت کشاورزی نیز دچار تحول شده‌است. برای کنترل و مدیریت انرژی، تجهیزات هوشمند زیادی به صنعت کشاورزی اضافه شده‌اند و نقش بسزایی را در کنترل و اتوماسیون فرآیندهای کشاورزی ایفا می‌کنند.

استفاده از این هوشمندسازی نه تنها به کاهش مصرف انرژی کمک می‌کند که به افزایش بهره وری فرایند های کشاورزی نیز منجر خواهد شد. جهت توسعه پایدار محیط زیست، وقت آن فرا رسیده که کشور ما نیز در جهت مدرن‌سازی صنعت کشاورزی گام بردارد.
شرکت پارس جهد با داشتن تجربه و تخصص در زمینه فناوری‌های ابزاردقیق، کنترل و اتوماسیون، می‌تواند خدمات متنوعی در حوزه کشاورزی ارائه دهد:

تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق:

شرکت پارس‌جهد می‌تواند با ارائه محصولات ابزار دقیق، در اندازه‌گیری پارامترهای فرآیندی نظیر دما و فشار در گلخانه‌ها و واحدهای کشاورزی گامی در جهت مدرن‌کردن این واحدها بردارد.

راهکارهای هوشمندسازی و اتوماسیون:

اتوماسیون در بخش‌های زیرساختی، قابلیت افزایش بهره‌وری در این مجموعه‌ها را فراهم می‌کند. شرکت پارس‌جهد امکان ارائه‌ی راهکارهای هوشمند برای هوشمندسازی فرآیندهای کشاورزی را نیز دارا می‌باشد.

تامین و تدارکات پروژه‌ها:

گروه پارس‌جهد به دلیل سال‌ها تجربه در همکاری با شرکت‌های برتر بین‌المللی، قابلیت ارائه تجهیزات و تامین آنها را از تولیدکنندگان خارجی دارا می‌باشد. این شرکت با داشتن مجموعه شرکت‌های خود در نقاط مختلف جهان، قادر به تامین کالاهای پیچیده و مختلف در زمینه‌های موردنیاز صنعت پتروشیمی می‌باشد. با اتکا به توانایی تدارکات، این شرکت قادر است پکیج‌ها و تجهیزات مربوطه را از برندهای مطرح بین‌المللی تامین نماید.

هیچ پروژه‌ای یافت نشد.
هیچ شرکت مرتبطی یافت نشد.
هیچ محصول مرتبطی یافت نشد.
هیچ راهکار مرتبطی یافت نشد.
هیچ سرویس مرتبطی یافت نشد.