• 00روز
  • 00ساعت
  • 00دقیقه
  • 00ثانیه

نسخه ۴.۰ سایت پارس جهد به زودی افتتاح خواهد شد

با ما همراه باشید!

  • نوشته‌ها
  • حضور مدیرعامل و معاون فنی پارس جهد در برنامه بارکد شبکه ایران کالا

حضور مدیرعامل و معاون فنی پارس جهد در برنامه بارکد شبکه ایران کالا

جناب آقای حسین مقدسی و مهندس فرامرز چاووشی مدیر عامل و معاون فنی و مهندسی شرکت پارس جهد یکشنبه ۲۲ اردیبهشت در برنامه­ی زنده ی بارکد حضور به هم رساندند. این برنامه که به صورت گفتگوی زنده ی تلویزیونی از شبکه ی ایران کالا پخش شد، به بررسی صحبت ها و نظرات آقای مقدسی و چاووشی پرداخته و مسايل و مشکلات صنعتگران را واکاوی نمود.

جناب آقای حسین مقدسی و مهندس فرامرز چاووشی مدیر عامل و معاون فنی و مهندسی شرکت پارس جهد یکشنبه ۲۲ اردیبهشت در برنامه­ی زنده ی بارکد حضور به هم رساندند. این برنامه که به صورت گفتگوی زنده ی تلویزیونی از شبکه ی ایران کالا پخش شد، به بررسی صحبت ها و نظرات آقای مقدسی و چاووشی پرداخته و مسایل و مشکلات صنعتگران را واکاوی نمود.

جناب آقای مقدسی با اشاره به تاریخچه شرکت پارس جهد، به توانمندیهای فعلی و گستره ی محصولات تولید شده در پارس جهد اشاره نمود و گفت: امروزه محصولات ما در سکوهای نفتی کشورهای اقیانوس هند تا برونئی نصب هستند و در سطح بین المللی شناخته شده و با برند های مطرح جهان رقابت می کنند.

مهندس چاووشی نیز به گروه تحقیق و توسعه شرکت پارس جهد اشاره و بیان نمود که شرکت پارس جهد با تابعیت از استانداردهای مطرح بین المللی به ساخت و طراحی محصولات خود اقدام می کند و با دارا بودن گواهی صلاحیت کالیبراسیون، خود ماخذ کالیبره تجهیزات اندازه گیری می باشد.

آقای مقدسی به بیان مشکلات شرکت های تولید کننده نظیر پارس جهد پرداخت و عنوان کرد: “عمده ی مشکلات شرکت های تولید کننده ازعدم پرداخت مطالبات توسط مشتری های دولتی ناشی می شود”.  وی عدم حمایت بانک ها برای اعطای وام های کم بهره را عامل دیگر در مشکلات کارخانه ها دانست و افزود: “اگر بانک ها توان باز گشایی اعتبار برای طرفین پروژه ها را داشتند، مشکلات صنعتگران به حداقل می رسید.”  آقای چاووشی هم با برشمردن نقاط قوت تولیدات داخلی، از لزوم همکاری همه جانبه در جهت پوشش نیازهای صنایع داخلی سخن گفت و تاکید کرد: “نگرش تحقیق و توسعه حدود ۲۵ ٪ از درآمد سالانه را در پارس جهد به خود اختصاص می دهد.”

در این برنامه بخش هایی از کارخانه و تولیدات پارس جهد نیز به نمایش درآمد و مخاطبین را با محصولات ابزار دقیق که اکنون توسط پارس جهد بومی شده اند آشنا نمود.

آخرین خبر‌ها